Modelovací hmota lehká 24 barev
Kód produktu: W031658
Slevová skupina: B
Modelovací hmota lehká. Balení obsahuje 24 barev.
Podobné produkty
Popis produktu
Modelovací hmota lehká. Balení obsahuje 24 barev.Parametry produktu
| Kód produktu | W031658 |
| Ean produktu | 4820199475566 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 14.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 26.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 34070000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | UA |

