Bugina Max RC na dálkové ovládání 22 cm
Kód produktu: W050594
Slevová skupina: A
Bugina Max RC na dálkové ovládání. Rozměry 22x11x9,5 cm. Frekvence 27MHz. Rychlost 15 km/h. 4xAA baterie do buginy, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina Max RC na dálkové ovládání. Rozměry 22x11x9,5 cm. Frekvence 27MHz. Rychlost 15 km/h. 4xAA baterie do buginy, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.Parametry produktu
| Kód produktu | W050594 |
| Ean produktu | 8590331013661 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do buginy, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07830 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

