Čajová porcelánová souprava - Krtek
Kód produktu: W051261
Slevová skupina: B
- Novinka
Čajová souprava s Krtkem. Vyrobeno z porcelánu. Balení obsahuje 9 ks malovaného nádobí.
Podobné produkty
Popis produktu
Čajová souprava s Krtkem. Vyrobeno z porcelánu. Balení obsahuje 9 ks malovaného nádobí.Parametry produktu
| Kód produktu | W051261 |
| Ean produktu | 8590331026333 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 40.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 17.3 cm |
| Šířka výrobku: | 3.6 cm |
| Výška výrobku: | 11.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 73.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 77.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20798 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 120 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

