Úklidový set se smetákem 51 cm - Český obal
Kód produktu: W114401
Slevová skupina: A
Úklidový set. 4 ks - lopatka 22 cm, smeták 51 cm, smetáček 16,5 cm, čistící prostředek 10 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Úklidový set. 4 ks - lopatka 22 cm, smeták 51 cm, smetáček 16,5 cm, čistící prostředek 10 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W114401 |
| Ean produktu | 8590331144013 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 57.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 22.0 cm |
| Výška balení: | 58.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 69.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17802 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

