Nářadí úklidové set 3ks - Český obal
Kód produktu: W114195
Slevová skupina: A
Plastová dětská sada na úklid. Obsahuje lopatku, smetáček a smeták.
Podobné produkty
Popis produktu
Plastová dětská sada na úklid. Obsahuje lopatku, smetáček a smeták.Parametry produktu
| Kód produktu | W114195 |
| Ean produktu | 8590331141951 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.3 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 43.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 10.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04200 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

