Čelenka čertovy rohy
Kód produktu: W880098
Slevová skupina: A
Čelenka čertovy rohy s péřovou aplikací.
Podobné produkty
Popis produktu
Čelenka čertovy rohy s péřovou aplikací.Parametry produktu
| Kód produktu | W880098 |
| Ean produktu | 8590331319749 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.8 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka kartonu: | 71.0 cm |
| Šířka kartonu: | 51.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.18105 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

