Produkt byl přidán do oblíbených
České koruny
Kód produktu: W250314
Slevová skupina: C
- Novinka
6 druhů velkých a sytě barevných českých bankovek a k tomu ještě mince 10, 20 a 50 Kč. 149.340,-Kč v jednom balíčku! Vhodné k různým dětským hrám a jako naučná pomůcka.
Podobné produkty
Popis produktu
6 druhů velkých a sytě barevných českých bankovek a k tomu ještě mince 10, 20 a 50 Kč. 149.340,-Kč v jednom balíčku! Vhodné k různým dětským hrám a jako naučná pomůcka.Parametry produktu
| Kód produktu | W250314 |
| Ean produktu | 5906018003147 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 10.5 cm |
| Šířka kartonu: | 22.5 cm |
| Výška kartonu: | 23.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.00555 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | PL |

