Chobotnice opakuje co říkáš s efekty 23 cm
Kód produktu: W049581
Slevová skupina: A
Chobotnice opakuje co říkáš s efekty. Rozměry 23x23x14 cm. Přihrádka na baterie a ON/OFF přepínač se nachází na spodní straně. Aktivační tlačítko ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chobotnice opakuje co říkáš s efekty. Rozměry 23x23x14 cm. Přihrádka na baterie a ON/OFF přepínač se nachází na spodní straně. Aktivační tlačítko na straně chobotnice. Opakovaným stiskem tlačítka přepínáte mezi jednotlivými funkcemi. Chobotnice se vrtí, tančí a zpívá, svítí, opakuje co říkáš. 3xAA baterie, nejsou součástí. 2 varianty - modrá, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W049581 |
| Ean produktu | 8590331024421 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 20.5 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06412 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

