DinosArt Tablet na kreslení
Kód produktu: W014046
Slevová skupina: D
- Výprodej
LED světlo se 3mi úrovněmi jasu, ultratenká podložka s kreslícím světlem, kabel USB, 5 oboustranných pastelek, černé kreslící pero, vzorové stránky, 10 vytištěných obkreslovacích listů
Podobné produkty
Popis produktu
LED světlo se 3mi úrovněmi jasu, ultratenká podložka s kreslícím světlem, kabel USB, 5 oboustranných pastelek, černé kreslící pero, vzorové stránky, 10 vytištěných obkreslovacích listů
Parametry produktu
| Kód produktu | W014046 |
| Ean produktu | 694704151511 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | Napájení podsvícení přes USB kabel |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.4 kg |
| Délka výrobku: | 45.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.5 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03664 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030087 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

