Pes interaktivní set 24 cm
Kód produktu: W039608
Slevová skupina: B
- Výprodej
Pes interaktivní set. Velikost 24 cm. Zvukové efekty a mrkání stlačením pravé packy a přiložením předmětů nebo dotykem (stiskem) jiné části těla - ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pes interaktivní set. Velikost 24 cm. Zvukové efekty a mrkání stlačením pravé packy a přiložením předmětů nebo dotykem (stiskem) jiné části těla - hlavy, čumáku, hrudi, hřbetu (štěkání, kýchání a další). 3x rychlý dotek hlavy - zavře oči a spí. Přiložení láhve a kostičky k tlamičce - papání. 3xAA baterie součástí. Přepínač on/off/try me v zadní části hlavy. Součástí hřeben na česání.Parametry produktu
| Kód produktu | W039608 |
| Ean produktu | 8590331994847 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 45.5 cm |
| Šířka balení: | 32.5 cm |
| Výška balení: | 58.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.7 cm |
| Šířka kartonu: | 31.8 cm |
| Výška kartonu: | 57.8 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08540 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

