Chobotnice RC na dálkové ovládání 17 cm
Kód produktu: W052798
Slevová skupina: A
Chobotnice RC na dálkové ovládání. Rozměry 17x12x7 cm. Infračervený port. Světelné efekty očí. 3xAAA baterie do chobotnice, 2xAAA do ovladače ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chobotnice RC na dálkové ovládání. Rozměry 17x12x7 cm. Infračervený port. Světelné efekty očí. 3xAAA baterie do chobotnice, 2xAAA do ovladače nejsou součástí. Dotykem čela aktivace efektů. Ovladač - tlačítko chůze dopředu, tlačítko otáčení vlevo, tlačítko otáčení vpravo, zaráz obě tlačítka otáčení - chůze dozadu, přepínač kanálů A,B,C. Přepínač ON/OFF na spodní straně chobotnice. Provoz až 45 min, dosah 8 m.Parametry produktu
| Kód produktu | W052798 |
| Ean produktu | 8590331029730 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA do chobotnice, 2xAAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 26.2 cm |
| Šířka výrobku: | 13.3 cm |
| Výška výrobku: | 9.9 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 53.5 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09245 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

