Guma mazací Emoji
Kód produktu: W016877
Slevová skupina: A
Guma mazací ve tvaru obličeje. Různé druhy smajlíků. 30 kusů v boxu. PV
Podobné produkty
Popis produktu
Guma mazací ve tvaru obličeje. Různé druhy smajlíků. 30 kusů v boxu. PVParametry produktu
| Kód produktu | W016877 |
| Ean produktu | 8590331937875 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 18.0 cm |
| Šířka balení: | 15.0 cm |
| Výška balení: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 19.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 30 ks |
| Kusů v displayi: | 30 ks |
| Objem kartonu: | 0.03078 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 40169200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 900 |
| Země původu: | CN |

