Dárková taška CRAFT L 27,5x36,5x9 cm
Kód produktu: W021295
Slevová skupina: A
Dárková taška CRAFT L 27,5x36,5x9 cm 1 motiv
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková taška CRAFT L 27,5x36,5x9 cm 1 motivParametry produktu
| Kód produktu | W021295 |
| Ean produktu | 8590331947607 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 27.5 cm |
| Výška výrobku: | 36.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07080 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

