Temperová barva set 12 ks - 9ml
Kód produktu: W881267
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Temperové barvy v tubách 12 ks • Kvalitní syté barvy - vysoké krytí 1 barva - 9 mlParametry produktu
| Kód produktu | W881267 |
| Ean produktu | 8590331271993 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04149 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

