Dárková taška CRAFT M 32x11x25 cm pevná
Kód produktu: W018459
Slevová skupina: A
Dárková papírová taška CRAFT M 32x11x25 cm Gramáž papíru 130 g/m2.
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková papírová taška CRAFT M 32x11x25 cm Gramáž papíru 130 g/m2.Parametry produktu
| Kód produktu | W018459 |
| Ean produktu | 8590331940042 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 35.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 65.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07800 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

