Razítko 2D mix zvířátko
Kód produktu: W887948
Slevová skupina: A
Razítko 2D 2,5 x 3,5cm 60 ks v display boxu Razítko má otvor k připevnění na tužku Možné varianty zvířátek: lev, tygr, koala, slon, panda, leopard, opice, tukan, nosorožec, zebra
Podobné produkty
Popis produktu
Razítko 2D 2,5 x 3,5cm 60 ks v display boxu Razítko má otvor k připevnění na tužku Možné varianty zvířátek: lev, tygr, koala, slon, panda, leopard, opice, tukan, nosorožec, zebraParametry produktu
| Kód produktu | W887948 |
| Ean produktu | 8590331294329 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka balení: | 28.0 cm |
| Šířka balení: | 4.0 cm |
| Výška balení: | 17.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 60 ks |
| Kusů v displayi: | 60 ks |
| Objem kartonu: | 0.05022 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

