Dárková taška S 10x23x18 cm Dětská
Kód produktu: W055373
Slevová skupina: A
Dárková taška o velikosti S 10x23x18 cm Motýl Dětská. 4 varianty.
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková taška o velikosti S 10x23x18 cm Motýl Dětská. 4 varianty.Parametry produktu
| Kód produktu | W055373 |
| Ean produktu | 8590331044924 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.3 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06528 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

