Dekorace šablony na sníh 47,5x24,5 cm VÁNOCE
Kód produktu: W024762
Slevová skupina: A
- Výprodej
Šablonky na sníh o velikosti 47,5x24,5 cm Vánoce 2 druhy
Podobné produkty
Popis produktu
Šablonky na sníh o velikosti 47,5x24,5 cm Vánoce 2 druhyParametry produktu
| Kód produktu | W024762 |
| Ean produktu | 8590331952571 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 47.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 53.0 cm |
| Výška kartonu: | 19.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02719 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

