Rolničky s potiskem 3 cm, 8 ks, čer
Kód produktu: W018931
Slevová skupina: C
Rolničky s potiskem 3 cm, 8 ks, čer
Podobné produkty
Popis produktu
Rolničky s potiskem 3 cm, 8 ks, čerParametry produktu
| Kód produktu | W018931 |
| Ean produktu | 8595603479855 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95051090 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CN |

