Dětské rukávky nafukovací Krtek 30x15cm
Kód produktu: W170001
Slevová skupina: B
Rukávky jsou pro malé neplavce prostě nezbytností při pobytu u vody, motiv Krtečka je skvělý a děti nebudou jistě protestovat! Rozměry: 30 x 15 cm Doporučený věk: 6-12 let
Podobné produkty
Popis produktu
Rukávky jsou pro malé neplavce prostě nezbytností při pobytu u vody, motiv Krtečka je skvělý a děti nebudou jistě protestovat! Rozměry: 30 x 15 cm Doporučený věk: 6-12 letParametry produktu
| Kód produktu | W170001 |
| Ean produktu | 8590331700011 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6-12 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 22.0 cm |
| Délka kartonu: | 26.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01373 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

