Dětský člun Krtek 100x68 cm
Kód produktu: W170302
Slevová skupina: B
Máte doma malého mořeplavce? Tak to mu jistě nechybí pořádný člun. Dětský nafukovací člun do vody s motivem Krtečka a jeho kamarádů. Rozměr: 100 x 68 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Máte doma malého mořeplavce? Tak to mu jistě nechybí pořádný člun. Dětský nafukovací člun do vody s motivem Krtečka a jeho kamarádů. Rozměr: 100 x 68 cmParametry produktu
| Kód produktu | W170302 |
| Ean produktu | 8590331703029 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3-6 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 21.0 cm |
| Výška balení: | 29.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.5 cm |
| Výška kartonu: | 37.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04406 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

