Disk házecí krtek 19 x 2 cm
Kód produktu: W006175
Slevová skupina: B
Létající textilní disk s motivem oblíbeného Krtečka a jeho kamarádů se postará o zábavu na zahradě i u vody! Dopřejte dětem trochu pohybu, při ...
Podobné produkty
Popis produktu
Létající textilní disk s motivem oblíbeného Krtečka a jeho kamarádů se postará o zábavu na zahradě i u vody! Dopřejte dětem trochu pohybu, při kterém si užijí spoustu legrace. Velikost: 19 x 2 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W006175 |
| Ean produktu | 8590331910847 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 41.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 21.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.5 cm |
| Šířka kartonu: | 23.5 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.09236 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

