DOLONI Skluzavka dětská 140 cm růžová
Kód produktu: W061327
Slevová skupina: D
DOLONI Skluzavka dětská 140 cm růžová. Tato světlá a stylová dětská skluzavka od značky DOLONI je skvělým řešením pro aktivní hru doma i venku. Je ...
Podobné produkty
Popis produktu
DOLONI Skluzavka dětská 140 cm růžová. Tato světlá a stylová dětská skluzavka od značky DOLONI je skvělým řešením pro aktivní hru doma i venku. Je vyrobena z odolného a bezpečného plastu a poskytuje plynulý a vzrušující sjezd, který potěší každé dítě. Skluzavka rozvíjí koordinaci, celkovou motoriku a pomáhá dětem zabavit se. Je určena pro děti od 1,5 do 4 let. Materiál: plast Nosnost: do 30 kg Velikost balení: 80 × 40 × 20 cm Délka sjezdu: 140 cm Šířka sjezdu: 40 cm Výška sjezdu: 60 cm Celková výška skluzavky: 80 cm Hmotnost skluzavky: 5 kgParametry produktu
| Kód produktu | W061327 |
| Ean produktu | 634881920821 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1,5-4 |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.0 kg |
| Délka výrobku: | 144.5 cm |
| Šířka výrobku: | 60.2 cm |
| Výška výrobku: | 79.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.8 cm |
| Šířka kartonu: | 24.8 cm |
| Výška kartonu: | cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08570 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | UA |

