Drátek na korálky 0,6 mm, 4m
Kód produktu: W037033
Slevová skupina: A
Drátek na korálky. Délka návinu 4 m, šířka 0,6 mm. 2 barevné provedení: zlatý, stříbrný.
Podobné produkty
Popis produktu
Drátek na korálky. Délka návinu 4 m, šířka 0,6 mm. 2 barevné provedení: zlatý, stříbrný.Parametry produktu
| Kód produktu | W037033 |
| Ean produktu | 8590331980321 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.3 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 10 ks |
| Objem kartonu: | 0.12000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73262000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

