Počítadlo dřevěné, 4 druhy
Kód produktu: W881772
Slevová skupina: A
Malí školáci pozor! S kuličkovým počítadlem bude matematika hračka. Dřevěné kuličkové počítadlo je základní pomůcka pro zvládnutí počtů pro ...
Podobné produkty
Popis produktu
Malí školáci pozor! S kuličkovým počítadlem bude matematika hračka. Dřevěné kuličkové počítadlo je základní pomůcka pro zvládnutí počtů pro nejmenší školáky. Rozměr: 20 x 17cm *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W881772 |
| Ean produktu | 8590331241644 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 62.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13981 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

