Počítadlo kuličkové
Kód produktu: W881759
Slevová skupina: A
- Výprodej
Počitadlo kuličkové Barevné varianty - zelená, žlutá, růžová, oranžová
Podobné produkty
Popis produktu
Počitadlo kuličkové Barevné varianty - zelená, žlutá, růžová, oranžováParametry produktu
| Kód produktu | W881759 |
| Ean produktu | 8590331307524 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 52.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07200 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

