Fat Brain Chrastítka pipSquigz 3ks
Kód produktu: W010220
Slevová skupina: D
Zahrnuje 3 jedinečně tvarované chrastítka pipSquigz vyrobené z vysoce kvalitního silikonu. Chrastítko má funkci přísavky, které drží pohromadě a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zahrnuje 3 jedinečně tvarované chrastítka pipSquigz vyrobené z vysoce kvalitního silikonu. Chrastítko má funkci přísavky, které drží pohromadě a nebo přilne na libovolný hladký povrch. Má jasné, zářivé barvy které stimulují oči rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop podporuje správný vývoj koordinace „oko-ruka“ zdravý psychomotorický rozvoj Doporučený věk: od narozeníParametry produktu
| Kód produktu | W010220 |
| Ean produktu | 811802020635 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 23.2 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 28.5 cm |
| Šířka kartonu: | 20.0 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01539 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | US |

