Auto hasičské dřevo/plast s efekty 25cm
Kód produktu: W037653
Slevová skupina: B
Auto hasičské dřevo/plast s efekty. Velikost 25cm. Světelné a zvukové efekty. Baterie 3xAG13 součástí. Provázek na tahání auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto hasičské dřevo/plast s efekty. Velikost 25cm. Světelné a zvukové efekty. Baterie 3xAG13 součástí. Provázek na tahání auta.Parametry produktu
| Kód produktu | W037653 |
| Ean produktu | 8590331982592 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.3 cm |
| Výška výrobku: | 18.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.5 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 63.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11773 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

