Fat Brain chrastítko pipSquiz Loops modré 13 cm
Kód produktu: W010228
Slevová skupina: D
Pestrobarevné silikonové kousátko, které chrastí a určitě zaujme malé děti. Materiál: chrastící kroužky jsou z vysoce kvalitního plastu ABS, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pestrobarevné silikonové kousátko, které chrastí a určitě zaujme malé děti. Materiál: chrastící kroužky jsou z vysoce kvalitního plastu ABS, celé kousátko je vyrobené ze 100% silikonu pro potraviny, bez ftalátů, testováno. Doporučený věk: 6 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W010228 |
| Ean produktu | 811802021939 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.2 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 25.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 15.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01040 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

