Fat brain Rolio váleček s kolíčky 11 cm
Kód produktu: W037422
Slevová skupina: D
- Novinka
Podobné produkty
Popis produktu
Fat brain Rolio váleček s kolíčky. Velikost 11 cm. Kolíky mají různé textury, při válení válce vydávají zvuk. Kolíky je možné libovolně posouvat. Ideální hračka pro lezoucí miminka.Parametry produktu
| Kód produktu | W037422 |
| Ean produktu | 810074274319 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.3 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.6 cm |
| Šířka kartonu: | 17.2 cm |
| Výška kartonu: | 13.4 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00982 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

