Produkt byl přidán do oblíbených
B - Figurka Kočka Sphynx 8,5 cm
Kód produktu: W047308
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
Figurka Kočka Sphynx. Velikost 8,5 cm. Přesné rozměry 4,6x3,6x8,6 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W047308 |
| Ean produktu | 8590331009473 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 4.6 cm |
| Šířka výrobku: | 3.6 cm |
| Výška výrobku: | 8.6 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03301 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 90 |
| Balení velké: | 180 |
| Země původu: | CN |

