Formule na setrvačník 10 cm
Kód produktu: W057656
Slevová skupina: A
Formule. Rozměry 10x6x5 cm. Na setrvačník. Display box 12 ks. 3 varianty - červená, modrá, žlutá.
Podobné produkty
Popis produktu
Formule. Rozměry 10x6x5 cm. Na setrvačník. Display box 12 ks. 3 varianty - červená, modrá, žlutá.Parametry produktu
| Kód produktu | W057656 |
| Ean produktu | 8590331048465 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 31.3 cm |
| Šířka balení: | 33.1 cm |
| Výška balení: | 5.3 cm |
| Délka kartonu: | 64.5 cm |
| Šířka kartonu: | 34.5 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.11349 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 216 |
| Země původu: | CN |

