Gelové pero 1 mm
Kód produktu: W832283
Slevová skupina: A
Gelové pero 1 mm
Podobné produkty
Popis produktu
Gelové pero 1 mmParametry produktu
| Kód produktu | W832283 |
| Ean produktu | 8590331329670 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 31.5 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 49.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 36 ks |
| Kusů v displayi: | 36 ks |
| Objem kartonu: | 0.05302 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96081092 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 864 |
| Země původu: | CN |

