Korekční páska 4m (5mm)
Kód produktu: W832001
Slevová skupina: A
Korekční páska 4m (5mm)
Podobné produkty
Popis produktu
Korekční páska 4m (5mm)Parametry produktu
| Kód produktu | W832001 |
| Ean produktu | 8590331329663 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 31.5 cm |
| Výška kartonu: | 50.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.06602 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 38249996 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

