Geometrie - úhel - A4
Kód produktu: W015106
Slevová skupina: C
Naučná tabulka přináší přehledný souhrn učiva o úhlech. Přední stranu tvoří kromě úvodního vysvětlení základních pojmů – úhel, rameno, vrchol, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Naučná tabulka přináší přehledný souhrn učiva o úhlech. Přední stranu tvoří kromě úvodního vysvětlení základních pojmů – úhel, rameno, vrchol, vnitřní bod úhlu, velikost úhlu, stupeň, minuta, úhloměr – i přehledně ilustrovaná tabulka s tříděním úhlů podle velikosti. Zadní strana obsahuje učivo o ose úhlu, vedlejších a vrcholových úhlech, souhlasných a střídavých úhlech.Parametry produktu
| Kód produktu | W015106 |
| Ean produktu | 8590331343157 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka kartonu: | 29.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.1 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 49059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

