Násobky čísel 1 až 10 - A4
Kód produktu: W015113
Slevová skupina: C
Oboustranná didaktická pomůcka s vyobrazením násobků čísel od 1 do 10 je určena především pro 3. a 4. ročník základní školy. Názorné zobrazení ...
Podobné produkty
Popis produktu
Oboustranná didaktická pomůcka s vyobrazením násobků čísel od 1 do 10 je určena především pro 3. a 4. ročník základní školy. Názorné zobrazení řad násobků čísel pomáhá žákům při osvojování násobení a dělení přirozených čísel v oboru násobilek do 100. Přehledné a barevně hravé zpracování nástěnné tabule usnadní žákům zautomatizování a zapamatování všech spojů a přirozeným způsobem v nich probudí zájem o násobení a dělení. Zadní strana didaktické pomůcky je bez výsledků a je určena k procvičování a přezkoušení.Parametry produktu
| Kód produktu | W015113 |
| Ean produktu | 8590331343102 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Délka kartonu: | 21.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.1 cm |
| Výška kartonu: | 23.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 49059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

