Globber odrážedlo 3v1 Deluxe - Learning Bike 3in1 Deluxe - Ash Blue
Kód produktu: W028457
Slevová skupina: D
3v1 balanční kolo, odstranitelná opěrka nohou, protiskluzové a výškově nastavitelné sedátko, TPR ergonomické rukojeti, výškově nastavitelná stříška ...
Podobné produkty
Popis produktu
3v1 balanční kolo, odstranitelná opěrka nohou, protiskluzové a výškově nastavitelné sedátko, TPR ergonomické rukojeti, výškově nastavitelná stříška s UV ochranou UPF 50+, batoh s objemem 8 litrů, držák na láhev, odnímatelný zadní nosič, řídící systém se 4mi režimy, doporučený věk 12-36 měsíců, doporučená výška uživatele 70-95cm, nosnost 20 kgParametry produktu
| Kód produktu | W028457 |
| Ean produktu | 4895224405818 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 9,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 9.8 kg |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.06355 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030010 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

