Globber Odrážedlo dětské Go Bike Elite Air - Pastel Pink
Kód produktu: W041245
Slevová skupina: D
Inovativní běžecké kolo pro děti ve věku 3-6 let pomáhá batolatům rozvíjet koordinaci, rovnováhu a motorické dovednosti. Robustní dvoubarevný ...
Podobné produkty
Popis produktu
Inovativní běžecké kolo pro děti ve věku 3-6 let pomáhá batolatům rozvíjet koordinaci, rovnováhu a motorické dovednosti. Robustní dvoubarevný kompozitní rám a integrované madlo pro přenášení a opěrka nohou pro maximální využití výrobku. Maximální hmotnost dítěte do 25 kg. Nastavitelné sedlo (od 33 cm do 42 cm) z měkkého a pohodlného PU. Zakřivená, lesklá kovová řídítka ve tvaru T s pohodlnými a odolnými ergonomickými rukojeťmi z TPR pro maximální pohodlí. Vysoce kvalitní 10palcové (254 mm) 100% gumové pneumatiky poskytují maximální odpružení a plynulou jízdu. Rozměry: 47 x 77 x 42 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W041245 |
| Ean produktu | 4895224407218 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.8 kg |
| Délka výrobku: | 61.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 27.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.05627 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

