Produkt již je obsažen ve vašich oblíbených
Hakysák barevný 5 cm
Kód produktu: W116289
Slevová skupina: A
Hakysák - dnes již tradiční a oblíbený míček hakysák v různých motivech a barvách. Míček je z měkkého materiálu naplněn volnými kuličkami. 5cm
Podobné produkty
Popis produktu
Hakysák - dnes již tradiční a oblíbený míček hakysák v různých motivech a barvách. Míček je z měkkého materiálu naplněn volnými kuličkami. 5cmParametry produktu
| Kód produktu | W116289 |
| Ean produktu | 8590331162895 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 26.0 cm |
| Šířka balení: | 19.0 cm |
| Výška balení: | 7.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.04095 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

