Produkt byl přidán do oblíbených
Házecí bomba 17 cm
Kód produktu: W005016
Slevová skupina: A
S házecí bombou tě čeká spousta zábavy! Hoď bombu co nejdál a poslouchej jak sviští! Bomba má otvory, které při letu vydávají zvuk! Velikost: 17 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
S házecí bombou tě čeká spousta zábavy! Hoď bombu co nejdál a poslouchej jak sviští! Bomba má otvory, které při letu vydávají zvuk! Velikost: 17 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005016 |
| Ean produktu | 8590331907632 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 23.0 cm |
| Šířka balení: | 17.5 cm |
| Výška balení: | 17.2 cm |
| Délka kartonu: | 74.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 76.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.21934 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 288 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

