Vodní puška delfín 20 cm
Kód produktu: W005024
Slevová skupina: A
Originální pistole ve tvaru delfína ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Překvap své kamarády! Naber nenápadně vodu a dopřej jim ...
Podobné produkty
Popis produktu
Originální pistole ve tvaru delfína ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Překvap své kamarády! Naber nenápadně vodu a dopřej jim trochu ovlažení! Nikdo z nich to určitě nebude čekat! Delfín je přeci roztomilé zvířátko! Jen ty však víš, že ho v okamžiku proměníš ve vodní pušku! Velikost: 20 cmParametry produktu
| Kód produktu | W005024 |
| Ean produktu | 8590331907717 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 44.5 cm |
| Šířka balení: | 28.0 cm |
| Výška balení: | 9.5 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.0 cm |
| Výška kartonu: | 78.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 6 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.22932 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

