Produkt byl přidán do oblíbených
Házení kroužků set 5 kroužků
Kód produktu: W047360
Slevová skupina: A
- Novinka
Házení kroužků set. Obsah balení - 2 x kolík (30 cm), 5 x kroužek (13 cm).
Podobné produkty
Popis produktu
Házení kroužků set. Obsah balení - 2 x kolík (30 cm), 5 x kroužek (13 cm).Parametry produktu
| Kód produktu | W047360 |
| Ean produktu | 8590331012695 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08014 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

