Houpačka dřevěná barevná
Kód produktu: W201222
Slevová skupina: C
Houpačka je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost – jsou totiž velmi levné a děti mají houpačky rádi. Můžete je zavěsit na dětskou sestavu, na strom nebo je umístit do bytu.
Podobné produkty
Popis produktu
Houpačka je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost – jsou totiž velmi levné a děti mají houpačky rádi. Můžete je zavěsit na dětskou sestavu, na strom nebo je umístit do bytu.Parametry produktu
| Kód produktu | W201222 |
| Ean produktu | 8590331211968 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 38.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CZ |

