Houpačka dřevěná přírodní
Kód produktu: W201225
Slevová skupina: C
Houpání je parádní zábava a baví snad všechny děti bez rozdílu. Už máte tu správnou houpačku? Houpačka v přírodním provedení je jedno z ...
Podobné produkty
Popis produktu
Houpání je parádní zábava a baví snad všechny děti bez rozdílu. Už máte tu správnou houpačku? Houpačka v přírodním provedení je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost. Navíc je díky ohrádce bezpečná a stabilní. Můžete ji pověsit venku i uvnitř v pokoji. Nosnost: 80 kg Rozměry: 40 x 30 cm Délka zavěšení: až 170 cmParametry produktu
| Kód produktu | W201225 |
| Ean produktu | 8590331214181 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 40.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 22.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05808 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CZ |

