Houpačka dřevěná menší
Kód produktu: W201283
Slevová skupina: C
Kdo by neznal klasickou dřevěnou houpačku. Houpačka s opěradlem, bočnicemi, přední zábranou a závěsnými lany.
Podobné produkty
Popis produktu
Kdo by neznal klasickou dřevěnou houpačku. Houpačka s opěradlem, bočnicemi, přední zábranou a závěsnými lany.Parametry produktu
| Kód produktu | W201283 |
| Ean produktu | 8588000972470 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.6 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | SK |

