Produkt byl přidán do oblíbených
Houpačka dřevěná zelená 38x29 cm
Kód produktu: W048965
Slevová skupina: C
- Novinka
Houpačka dřevěná zelená. Rozměry 38x29x10 cm, nosnost 80kg, délka lana 1,7m
Podobné produkty
Popis produktu
Houpačka dřevěná zelená. Rozměry 38x29x10 cm, nosnost 80kg, délka lana 1,7mParametry produktu
| Kód produktu | W048965 |
| Ean produktu | 8590331007776 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 38.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 29.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04408 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CZ |

