58868EU Lehátko nafukovací Recliner Lounge
Kód produktu: W158868
Slevová skupina: A
- Novinka
Velmi pohodlné nafukovací lehátko v bílo-modrém provedení. Velikost lehátka je 180 × 135 cm. Skládá ze dvou vzduchových komor a součástí jsou dva ...
Podobné produkty
Popis produktu
Velmi pohodlné nafukovací lehátko v bílo-modrém provedení. Velikost lehátka je 180 × 135 cm. Skládá ze dvou vzduchových komor a součástí jsou dva držáky na pití a držadla pro větší komfort. Dvoukomorové nafukovací lehátko značky Intex. Tvar je uzpůsoben pro maximální pohodlí ve vodě. Součástí jsou dva držáky na pití a také dvě držadla. V balení je opravná záplata. Rozměry: délka 180 cm, šířka 135 cm. Materiál: kvalitní 0,45 mm vinyl.Parametry produktu
| Kód produktu | W158868 |
| Ean produktu | 6941057402352 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.2 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 13.0 cm |
| Šířka balení: | 36.0 cm |
| Výška balení: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.6 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05303 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

