Produkt byl přidán do oblíbených
Hračka na potápění želva set 3ks 24,5 cm
Kód produktu: W047689
Slevová skupina: A
- Novinka
Hračka na potápění želva set. Přesné rozměry 24,5x21,1x2,2 cm. Balení obsahuje 3ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Hračka na potápění želva set. Přesné rozměry 24,5x21,1x2,2 cm. Balení obsahuje 3ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W047689 |
| Ean produktu | 8590331013906 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.7 cm |
| Výška výrobku: | 1.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05729 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

