Kartáč na srst plastový 23 cm
Kód produktu: W061389
Slevová skupina: C
- Novinka
Kartáč na srst plastový. Rozměry 13x23 cm. Oboustranný - štětiny/kuličky.
Podobné produkty
Popis produktu
Kartáč na srst plastový. Rozměry 13x23 cm. Oboustranný - štětiny/kuličky.Parametry produktu
| Kód produktu | W061389 |
| Ean produktu | 5905523690859 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 22.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02376 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | PL |

