Hračka pro mazlíčky s chrastítkem 15x3,5 cm
Kód produktu: W061398
Slevová skupina: C
- Novinka
Hračka pro mazlíčky Chrastítko pro kočky. Velikost 15x3,5 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Hračka pro mazlíčky Chrastítko pro kočky. Velikost 15x3,5 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W061398 |
| Ean produktu | 5905523691238 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 26.0 cm |
| Šířka kartonu: | 19.0 cm |
| Výška kartonu: | 15.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00741 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | PL |

